TURU Ziomki

*TURUZ*

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-07-20 21:41:55

Cirilka

Administrator

1337329
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-07-18
Posty: 13
Punktów :   

Dla niezorientowanych - o co chodzi z tym sitterem ?

Wiem, że sporo z nas grało już na kilku serwerach i jest "starymi wyjadaczami" ale jest tu też trochę osób, które w "Travkę" (piękne określenie ) gra pierwszy raz i mogą czuć się trochę zagubione. Postaram się więc pomóc, mam nadzieję, że doświadczeni gracze dołączą swoje uwagi.

Na początek: kto to jest ten sitter i co się z nim robi ?

Sitter opiekuje się Twoim kontem na czas Twojej dłuższej nieobecności. Aby go ustawić, należy wejść w zakładkę "Konto".
Po ustawieniu danego gracza na funkcji sittera, może on zalogować się na Twoje konto ze swoim hasłem, jednak nie ma pełnych praw w gospodarowaniu nim.
Wyróżnia się następujące możliwości sittera:

    * czytanie prywatnych wiadomości w grze oraz raportów
    * pisanie prywatnych wiadomości z sitterowanego konta
    * śledzenie danych w sojuszu: ataków, nowości, forum (jeśli znajduje się w ambasadzie, a nie na prywatnym sewerze), jednak nie ma dostępu do "Opcji"
    * rozwijanie osad wedle własnego uznania, wysyłanie surowców, szkolenie jednostek, ulepszanie ich, rozbudowa budynków
    * kontrolowanie armii, wysyłanie ich jako grabieże i posiłki, z wyłączeniem normalnego ataku.

Pamiętaj, że za postępowanie swojego sittera ponosisz odpowiedzialność Ty, a nie on.



Co zrobić, żeby znaleźć sittera ? Najlepiej zobaczyć na mapie, kogo z sojuszu macie najbliżej i umówić się z taką osobą. To rozwiązanie ma same plusy, ponieważ sitter jest blisko, więc może szybko zareagować (np. wysyłając posiłki od siebie). Jako drugiego sittera proponuję znaleźć kogoś, kto spędza czas przy Travianie wtedy kiedy Was przy nim nie ma. W ten sposób nie będziecie mieli żółtych kropek, a Wasze osady będą bezpieczne w 100% :-D

Na koniec: co można zrobić z sitterem ? Można się z nim/nią umówić na kawę, ale z tego nie trzeba spowiadać się kierownictwu sojuszu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.undefeated.pun.pl www.bforc3.pun.pl www.wtiich.pun.pl www.outsidersclan.pun.pl www.narutoiprzyjaciele.pun.pl